Nisan Ayı İçin 8 Balayı Rotası

Sevdiğiniz insanla yollarınızı birleştirdiğiniz günün ardından hiç unutmak istemeyeceğiniz anılarınızdan biri olacak balayınızı geçirmek isteyeceğiniz yere karar vermek kolay değildir. Çünkü herkes, hayatında bir kez yaşadığı düğün gününün ardından kendilerine ayırdıkları bu özel tatil ile sevgilerini taçlandırmak ister. Peki, Nisan ayında hangi rotalar balayı için uygundur?

Abant

Batı Karadeniz’in en büyüleyici yerlerinden biri olan Abant, sakinlik ve huzurun kaynağı olarak nitelendirilebilecek bir yerdir. Göl ve büyüleyici ormanın bir arada olduğu Abant, ilkbaharın gelişi ile birlikte bambaşka bir havaya bürünmektedir. Tam olarak aile yeri olan Abant, çevresinde bulundurmuş olduğu muhteşem oteller sayesinde konaklama konusunda da her türlü imkânı sağlamaktadır. Bu nedenle harika bir balayı geçirmeniz işten bile değildir.

En Ucuz Bolu Abant Otobüs Bileti Al >>

Tirilye

Nisan ayında gidilmesi gereken yerler arasında ikinci sırada yer alan Tirilye, Bursa’nın Mudanya ilçesinde bulunan küçük bir köydür. Tirilye’de tarihi eserler, muhteşem doğa, kiliseler, manastırlar ve Rumların eserleri sizleri karşılayacaktır. Dört bir yanı doğa ve tarih kokan Tirilye, farklı lezzetler tatmanıza da imkan sağlar ve konaklama konusunda geniş imkanlara sahiptir. İskenderi ile meşhur Bursa’ya en uygun otobüs biletini bul.

Şirince

İzmir’in her bir köşesi cenneti andırırken, Selçuk ilçesinde bulunan Şirince’nin bambaşka bir havası olduğunu söylemek mümkündür. İlkbaharın gelmesi ile birlikte, huzurun ve mutluluğun kaynağı haline gelen Şirince, eşsiz doğa manzaralarıyla, ömür boyu hafızanızda kalacak bir balayı geçirmenize neden olacaktır.

Alanya

Alanya, ilkbahar ayları için mutlaka gözden geçirilmesi gereken yerlerden biri. Bunun nedeni ise özellikle ilkbahar aylarında açan çiçekler, masmavi bir deniz ve Alanya’nın muhteşem havası, huzur dolu bir balayının müjdecisidir. Alanya’da gezilecek görülecek yerlerin yanı sıra yapılabilecek aktiviteler de son derece eğlencelidir.

En Ucuz Alanya Otobüs Bileti Al >>

Göcek

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan Göcek, balayı için eşsiz adreslerden biridir. Doğanın en canlı olduğu aylardan biri olan Nisan ayında, muhteşem bir atmosfer sunan Göcek, mutlaka değerlendirilmesi gereken rotalar arasında yer almaktadır.

Olimpos

Balayı konusunda çok aşırıya kaçmamak, sade, huzur dolu ve size keyif verici bir balayı yaşamak istiyorsanız, Nisan ayında Olimpos sizin için harika bir yer olacaktır. Nisan ayında hem kalabalık olmayan hem de turizm sezonunun tam olarak açılmamış olmasından ötürü turizmcilerin uygun fiyatlarla hizmet vermesi bütçe konusunda da size büyük avantaj sağlayacaktır. Yaz tatillerinin vazgeçilmezi olan Olimpos otobüs bileti Biletall.com’da!

Çeşme

Tatil sezonunun yaz aylarında tam olarak başlaması ile birlikte Çeşme, Bodrum, Alaçatı ve benzeri tatil beldelerinde artan turist nüfusu nedeniyle buralardaki eşsiz güzelliğin tadını tam olarak çıkarma fırsatı bulamayabilirsiniz. Bu nedenle Nisan ayı içerisinde bu rotalar, en uygun rotalar olarak karşınıza çıkacaktır. Balayı konusunda her türlü imkana sahip olan Çeşme, atmosferi sayesinde romantik akşamların, huzur dolu sabahların ve eşsiz bir tatilin tam merkezi olacaktır.

En Ucuz Çeşme Otobüs Bileti Al >>

Ağva

Tatil, balayı vb. durumlarda direkt olarak Ege, Akdeniz ve nispeten Karadeniz bölgesine yoğunlaşılıyor olsa da, Marmara’nın bu konuda saklı güzelliklerinin olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle bu güzelliklerin İstanbul’da olduğunu söylememiz, büyük bir ihtimal sizi şaşırtacaktır. Ağva, berrak denizi ve altın rengi muhteşem kumsallarıyla İstanbul’un kuzeydoğusunda bulunan bir yerdir. Romantik balayı planlarınız için, çok uzağa gitmenize gerek kalmadan, Ağva gibi bir nimetten yararlanabilirsiniz.

Yazı Hakkında Düşündüklerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.