Ucuz Uçak Biletleri Fırsatlarıyla Cezbeden Yurtdışı Rotaları

Yurtdışı seyahatlerinin en büyük masrafları arasında konaklama ve yol masrafları yer almaktadır. Bu nedenle bu masrafların en aza indirilmesi ve daha ekonomik hale getirilmesi, tatil bütçesinde büyük bir tasarruf sağlayacaktır. İşte tam da bu noktada sizler için ucuz uçak biletleriyle uçabileceğiniz tatil rotalarını belirledik.

Bu İçerikte Neler Var?

Porto

Portekiz’in en büyük ikinci şehri olarak bilinen Porto, Lizbon şehrinin 274 km kadar kuzeydoğusunda yer alan ve Duero Irmağı’nın Atlas Okyanusu ile kesiştiği yerde 5 km kadar iç kısımda kalmaktadır. 2015 yılı verilerine göre Porto’da 216.405 kişinin yaşadığı tespit edilirken, bu rakam Portekiz şartlarına göre oldukça iyidir. Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Serralves Vakfı Çağdaş Sanat Müzesi, Casa da Musica, Geleneksel Pazar, Sahaf Çarşısı ve Clerigos Kilisesi gibi önemli noktalar, Porto’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. En ucuz Porto uçak biletleri Biletall.com’da sizleri bekliyor.

Varşova

2 milyon 785 bin kişilik bir nüfusa sahip olan Varşova, Polonya’nın en önemli şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. 6.100 kilometrekarelik bir alana yayılmış olan Varşova’nın, tarihi ve mistik havası ziyaretçilerini daima büyülemektedir. Kültür ve Bilim Sarayı, Eski Şehir, Kraliyet Kalesi, Lazienki Parkı, Wilanow Sarayı, Warsaw Uprising Müzesi, Ulusal Stadyum, Varşova Ulusal Müzesi, Barbakan ve Varşova Hayvanat Bahçesi gibi yerler, şehrin mutlaka gezilip görülmesi gereken yerleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

En Ucuz Varşova Uçak Biletini Sorgulayın »

Atina

Yunanistan’ın başkenti olarak bilinen Atina, 3.7 milyonluk nüfusu ve 2.929 metrekarelik alanıyla, tarihi açıdan eşine benzerine nadir rastlayabileceğiniz şehirlerden biridir. Son derece köklü bir şehir olan Atina, birçok uygarlığı içerisinde barındırmış ve o uygarlıkların izlerini hala taşıyan bir şehirdir. Atina’ya gittiğinizde Akropolis, Syntagma Meydanı, Ermou Caddesi, Monastiraki Meydanı, Kolonaki, Akropolis Müzesi, Anafiotika Bölgesi ve Athena Nike Tapınağı gibi yerleri mutlaka ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Moskova

Rusya’nın başkenti olarak karşımıza çıkan Moskova, 1081 metrekarelik alanda oldukça kalabalık bir nüfusu ağırlayan bir şehirdir. Moskova’nın toplam nüfusu 12 milyon dolaylarındadır ve lüks yaşamın merkezi olarak bilinmektedir. Kızıl Meydan, Kremlin Sarayı, Arbat, Aziz Vasili Katedrali, Lenin’in Mozolesi ve dünyaca meşhur Moskova caddelerine çok keyifli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Barselona

İspanya’nın hem tarihi hem de siyasi açıdan en önemli şehirlerinden biri olan Barselona, genel olarak futbol takımıyla bizlere ismini duyurmuş olsa da yapısıyla, dokusuyla ve insanlarıyla dünya çapında bilinen bir şehirdir. 5 milyon 500 bin nüfusuyla, 7.773 metrekarelik bir alana kurulu olan Barselona şehri, İspanya’nın en renkli şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Sagrada Familia, Park Güell, Picasso Müzesi, Montjuic Tepesi, Joan Miro Müzesi, Casa Mila, Camp Nou Stadı ve Müzesi, Casa Battlo, La Rambla ve Katalonya Ulusal Sanat Müzesi gibi yerler, Barselona’da görüp etkisinden uzun süre çıkamayacağınız yerlerdir.

Biletall.com’dan En Ucuz Barselona Uçak Biletini Bul »

Yazı Hakkında Düşündüklerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.