Kışın Soğuktan Kaçmak İsteyenlere Sıcacık Tatil Rotaları

Kış aylarını sevmeyen ya da aslında soğuğu sevmeyen kişilerdenseniz, yaz aylarında ufak kaçamaklar yapabileceğiniz tatil rotalarına göz gezdirebilirsiniz. Ülkemizde kış ayları yaşanırken, soğuklardan kaçarak bu ülkelerde adeta iliklerinizi ısıtabilirsiniz.

Maldivler

Kış aylarında tatil için tercih edilebilecek en güzel yerlerden biri olan Maldivler, genel olarak 30 derecelik sıcaklığı ve daha üst sıcaklıklarıyla, soğuklardan kaçmanıza, kış aylarında deniz, kum ve güneş keyfi yaşamanıza olanak sunmaktadır. Kış aylarında denize girilen ve en çok turist çeken yerler arasında ilk sıralarda yer alan Maldivlere uçak biletinizi erken avantaj fırsatlarından yararlanarak satın alın.

Mısır

Ülkemizde kış ayları yaşanırken, hava bakımından son derece sıcak olan Mısır, tatil bakımından sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Ülkemizde son derece kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı Mısır’da, isterseniz deniz keyfi yapabilir, isterseniz de birçok tarihi güzelliği yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Biletall.com’dan En Ucuz Mısır Uçak Biletini Bul »

Afrika

Ülkemizden Afrika’ya düzenlene turlar ile kış aylarında Güney’e inerek, muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Hiç görmediğimiz vahşi hayvanları son derece yakından görebilir, farklı tatlar deneyebilir ve farklı kültürleri bizzat yaşayabilirsiniz.

Tayland

Kış ayarında mutlaka gidilmesi gereken ülkelerden biri olan Tayland, eşsiz doğası, muhteşem denizi ve doğal yaşamı ile adeta bambaşka bir dünya ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Tayland’da yer alan önemli doğal güzellikler, mükemmel fotoğraf kareleri yakalamanız konusunda sizlere yardımcı olacak.

Biletall.com’dan En Ucuz Tayland Uçak Biletini Bul »

Dominik Cumhuriyeti

Ülkemizde her yıl büyük bir ilgiyle izlenen Survivor yarışmasıyla da bilinen Dominik Cumhuriyeti, tarihi dokusu, son derece farklı mimarisi ve eşsiz deniziyle karşımıza çıkan bir ülkedir. Dominik Cumhuriyeti’nde, kış aylarında rahatlıkla tatilinizi geçirebilir ve güneşin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

Dubai

Yurtdışı tatili denildiği zaman akla ilk olarak gelen yerlerden biri olan Dubai, lüks yaşamın tam olarak merkeziyken, huzurun ve tatilin başkenti olarak tanımlanabilmektedir. Kış aylarında, adeta kemiklerinizin ısınmasına neden olacak güneşi sayesinde, rahatlıkla kış aylarında tercih edilebilecek yerlerden biridir. Krallar şehri olarak bilinen Dubai’ya mevsim fark etmeksizin gidebilir ve denize girebilirsiniz. Çöl ikliminde tatil yapmak için Biletall.com’dan hemen Dubai uçak biletinizi alın.

Seyşeller

İnsanlardan uzak doğası, palmiye ağaçlarının eşsiz görüntüsü ve UNESCO tarafından koruma altına alınacak kadar muhteşem bir atmosferiyle Seyşeller, Hint Okyanusu’nun güzelliklerini size sunmakta olan yerlerden biridir. Madagaskar’ın Kuzey’inde yer alan bu bölge, deniz, kum ve güneş üçlüsü için muhteşemdir.

Yazı Hakkında Düşündüklerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.