Otobüs Yolcukluklarınızda Yanınızda Olması Gereken 10 Seyahat Ürünü

Eğer bir otobüs yolculuğuna çıkacaksanız ya da tatilinizde rotanız boyunca otobüs, minibüs gibi araçlar kullanmanız gerekecek ise tatile çıkmadan önce seyahatinizin güvenini ve konforunu planlamalı, yolculuk tipinize göre bazı ürünler kullanarak otobüs yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Seyahat Şarj Seti

Akıllı telefonların yaygınlaşması ve birçok uygulamanın hayatımızda olmazsa olmaz bir hale gelmesiyle telefonların şarjı da kısa sürede tükenmeye başladı. Evimizde ya da ofisimizde bu pek sorun olmasa da otobüs seyahati sırasında şarj kaynağı bulmak oldukça huzursuz edicidir. İçinde telefonunuzu 2-3 defa doldurabilecek kadar elektrik depolayabileceğiniz powerbank, usb data kablosu, araç içi telefon tutucu, araç çakmak adaptöründen oluşan bir seyahat şarj seti otobüs yolculuğunda size hiçbir zaman şarj sorunu yaşatmayacaktır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/elektronik-urunler/codegen-5600mah-6in-1-seyahat-sarj-seti

Bavul Kilidi

Bavullar seyahat boyunca yankesicilerin de hedefinde olmaktadır. X-Ray bölgesinde, uçağa binişte, bagaj bölümünde ve çıkışında bavulunuzdan ayrı bir yerde bulunursunuz ve birinin açıp açmadığından emin olamazsınız. En az 3 yedek anahtarı olan bavul kilitleri kullanarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Bu kilitler şifrenin başkaları tarafından öğrenilebileceğinden şüphelenen kullanıcıların da öncelikli seçimidir.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/valiz-kemer-kilit-urunleri/go-travel-bavul-kilit

Kulaklık

Otobüste kullanacağınız koltuk arkası ekranların ve televizyonların kulaklığı genellikle bulunur. Ancak bu kulaklıkların kullanılması hijyenik açıdan tavsiye edilmez. Otobüs yolculuğuna çıkmadan önce kendi kulaklığınızı yanınıza almak daha sağlıklı olacaktır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/elmcoei-renkli-kulaklik

Taşınabilir Vantilatör

Seyahat edeceğiniz yerin iklimi bizi rahatsız edecek kadar sıcak olabilir ve bulunduğumuz mekanlarda, taksilerde, otobüslerde klima olmayabilir. Böyle durumlarda kullanabileceğiniz pille çalışan küçük bir vantilatör ile serinleyebilirsiniz.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/tasinabilir-vantilator

Kulak tıkacı

Yolculukta uyurken ya da havuzda yüzerken bir kulak tıkacı kullanmak size hem konforlu bir uyku sunacak hem de kulağınızı havuzdaki bakterilere karşı koruyacaktır. Silikon kulaklıklar diğerlerine göre daha sağlıklıdır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/go-travel-z-zone-kulak-tikaci

Seyahat çorabı

Seyahatleriniz esnasında ayaklarınızın temizliği ve konforu düşünülerek tasarlanmış elastik bir seyahat çorabı giymek ayaklardaki şişmeyi önler, hareketsiz duran bacaklarınızın kan akışını düzenler ve bacak ödemlerini engeller.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/biletall-seyahat-seti-4lu-set

Vakumlu Seyahat Poşeti

Bazı kıyafetler ve eşyalar hafif ve ince olmasına rağmen biçimleri itibariyle fazla yer kaplarlar. Tatilde bavulunuzda açacağınız her boşluk sizin için faydalı olacaktır. Fazla yer kaplayan eşyalarınızı vakumlayarak bu amaçla tasarlanmış poşetlerde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/vakumlu-seyahat-poseti

Valiz Etiketi

Bir otogarda  aynı bavulu kullanan belki de onlarca insanla seyahat ediyor olabilirsiniz. Bavul kaybetmek buralarda belki de en çok yaşanılan sorunlardan birisidir. Son dönemlerde bavullarını kaybetmek istemeyen yolcular valiz etiketi kullanmayı tercih etmektedir. İsim, adres, telefon gibi bilgilerinizi işleyeceğiniz bu bu etiketlerin istediğiniz renkte çeşidini bulabilirsiniz.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/bavul-tasarimli-silikon-valiz-etiketi

Seyahat Yastığı

Bazı insanlar seyahat sırasında uyumakta güçlük çekerler. Kimisi hiç uyuyamazken kimisi de başını yaslayacak bir yer bulamadığı için rahatsız bir yolculuk geçirir. U harfine benzeyen şekliyle ensenize koyacağınız bu yastıkla seyahat sırasında boyun ağrısı çekmeniz imkansız hale gelecek. Bazı seyahat firmalar bu yastıklardan yolculuk sırasında dağıtsa da bunlar kalitesiz ve pek temiz değildir. Tavsiyemiz kendi kişisel seyahat yastığınızı edinmeniz olacaktır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/biletall-seyahat-yastigi

Ortopedik Bel Yastığı

Yolculuk sırasında duruş pozisyonunuz rahatsız edici olabilir. Terlemeyi azaltan kumaştan yapılmış, ergonomik tasarımlı bir bel yastığı yolculuk boyunca vücut pozisyonunuzu korur ve yolculuktan kaynaklanan bel ağrılarını önler.

Yazı Hakkında Düşündüklerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.