Plaj Sezonu Açılıyor! Bu Kitapları Hazır Edin!

Ray Bradbury – Fahrenheit 451

Tatil monoton hayatın aynılığından kurtulmak için müthiş bir zaman. Farklı düşüncelere dalmak, başkalarının hayal güçlerinde yolculuğa çıkmak için birebir. Fahrenheit 451 öyle bir eser ki, hakkında ne söylense eksik kalır. Distopya edebiyatının en iyilerinden olan Fahrenheit 451 plaja uzanıp tüm gün okumak için ideal.

Haruki Murakami – Rüzgârın Şarkısını Dinle

Haruki Murakami’nin ilk kitabı olan Rüzgârın Şarkısını Dinle tam da ılık bir yaz esintisi eşliğinde plajda uzanmışken okunacak kitap. Karakterlerin gerçekliği bir yana anlatım dili sayesinde okunması keyifli olan Rüzgârın Şarkısını Dinle bir çırpıda bitirilecek bir kitap. Bu yaz plaja giderken yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.

Bülbülü Öldürmek – Harper Lee

Bülbülü Öldürmek yazın okumayı geçin ölmeden önce okunması gereken kitaplardan bir tanesi. Okumaya başlar başlamaz kendinizi bambaşka bir coğrafyada dolaşırken bulabilirsiniz. 1930’ların Alabama’sında geçen Bülbülü Öldürmek hayata dair pek çok anlamlı mesaj içeriyor. Plajda uzanıp bir yandan bu kitabı okuyup bir yandan da hayatınıza dair çıkarımlar yapabilir, kendinize ait fikirlerinizi güncelleyebilirsiniz.

Uzanma Sanati – Bernd Brunner

Bu kitap adından da tahmin edilebileceği gibi “uzanma” aktivitesini ele alıyor. Tam da plajda uzanmışken okunabilecek bir kitap. Bernd Brunner’in tarihsel ve kültürel yönleriyle incelediği uzanma sanatı, yatay pozisyonda zaman geçirmenin farklı biçimlerine odaklanan keyifli bir çalışma. Farklı ve keyifli okuma yapmak istiyorsanız sizin için çok uygun bir kitap.

Hector Garcia, Francesc Miralles – IKIGAI: Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı

Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırrı tatilde kendinize güzel bir mola vermişken okunması gereken bir kitap. Tatilde kendinizi yenilerken tatil sonrası hayatın tadını çıkarmaya devam etmek için çıkarımlar yapabilirsiniz. Uluslararası çok satan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüze anlam katabilecek şeyler öğrenebilirsiniz.

Mark Manson – Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı

Bu kitabı sıklıkla duymuşsunuzdur. Yoğun hayatımızda bizi etkileyen, takıntı yaptığımız bir sürü şey oluyor. Stressiz bir hayat için Mark Manson’un Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı tatilde okumak için ideal.

Biletall.com’dan En Ucuz Uçak Biletini Bul »

Yazı Hakkında Düşündüklerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.